انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

99 1071 100 1

۱۹۶۰

۱۹۶۰ در دانشنامه ویکی پدیا

۱۹۶۰
سال ۱۹۶۰ سالی است که از روز جمعه آغاز شد و در اعداد یونانی آن را با MCMLX نشان می دهند.
آرژانتین در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ که در شهر رم برگزار شد، کاروان آرژانتین با ۹۱ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۲ مدال (۰ طلا، ۱ نقره، ۱ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، آرژانتین در ردهٔ ۳۰ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
آرژانتین در بازی های المپیک
اسپانیا در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ که در شهر رم برگزار شد، کاروان اسپانیا با ۱۴۴ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۱ مدال (۰ طلا، ۰ نقره، ۱ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، اسپانیا در ردهٔ ۴۱ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
اسپانیا در بازی های المپیک
افغانستان در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ شهر رم.
بازی های المپیک گزارش رسمی ۱۹۶۰ رم-جلد اول
بازی های المپیک گزارش رسمی ۱۹۶۰ رم-جلد دوم (قسمت ۱)
عبدلهادی شکیب سید حبیب علی زید
Afghanistan at the 1960 Summer Olympics
ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ که در رم ایتالیا برگزار شد، با ۲۹۲ ورزشکار شرکت نمود و موفق به کسب ۷۱ مدال (۳۴ طلا، ۲۱ نقره، ۱۶ برنز) شد که در رتبه ۲ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک
ایتالیا در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ که در شهر رم ایتالیا برگزار شد، کاروان ایتالیا با ۲۸۰ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۳۶ مدال (۱۳ طلا، ۱۰ نقره، ۱۳ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، ایتالیا در ردهٔ ۳ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
ایتالیا در بازی های المپیک
ایران در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ که در رم ایتالیا برگزار شد، با ۲۵ ورزشکار شرکت نمود و موفق به کسب ۴ مدال و رتبه بیست وهفت ام در این بازی ها شد.
المپیک تابستانی ۱۹۶۰ (در انگلیسی: Games of the XVII Olympiad) که به طور رسمی با نام «بازی های المپیاد هفدهم» شناخته می شود، از ۲۵ اوت تا ۱۱ سپتامبر ۱۹۶۰ میلادی در شهر رم در کشور ایتالیا و با حضور ۵٬۳۳۸ ورزشکار زن و مرد از ۸۳ کشور جهان و در ۱۷ رشته ورزشی برگزار شد.
ورزش های آبی
شیرجه (4)
شنا (15)
واترپلو (1)
بازی های المپیک زمستانی ۱۹۶۰ (به انگلیسی: VIII Olympic Winter Games) در شهر اسکو ولی در ایالت کالیفرنیا در کشور آمریکا برگزار شد.
ویکی پدیای انگلیسی
در این دوره از بازی ها شوروی با ۷ طلا، ۵ نقره و ۹ برنز مقام اول این رقابت ها را به دست آورد. آلمان با ۴ طلا، ۳ نقره و ۱ برنز مقام دوم را کسب کرد و تیم آمریکا با ۳ طلا، ۴ نقره و ۳ برنز به مقام سوم رسید. تیم ایران در این دوره از بازی ها حضور نداشته است.
برزیل در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ که در شهر رم ایتالیا برگزار شد، کاروان برزیل با ۷۲ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۲ مدال (۰ طلا، ۰ نقره، ۲ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، برزیل در ردهٔ ۳۹ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰
برزیل در بازی های المپیک
بسکتبال در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ نام رویداد ورزش بسکتبال در بازی های المپیک تابستانی بود که در سال ۱۹۶۰ برگزار شد.چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با ۱۹۶۰

۱۹۶۰ را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ۱۹۶۰   • مفهوم ۱۹۶۰   • تعریف ۱۹۶۰   • معرفی ۱۹۶۰   • ۱۹۶۰ چیست   • ۱۹۶۰ یعنی چی   • ۱۹۶۰ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ۱۹۶۰
کلمه : ۱۹۶۰
اشتباه تایپی : ۱۹۶۰
عکس ۱۹۶۰ : در گوگل


آیا معنی ۱۹۶۰ مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 99% )