انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

95 1091 100 1

۱۹۶۵

۱۹۶۵ در دانشنامه ویکی پدیا

۱۹۶۵
سال ۱۹۶۵ (هزار و نهصد و شصت و پنج) میلادی، پنجمین سال از دهه ۱۹۶۰ در سده ۲۰ میلادی بود. بر اساس تقویم گریگوری سال مذکور یک سال عادی با ۳۶۵ روز بود.
جام اکو ۱۹۶۵ یا جام آرسی دی ۱۹۶۵ مسابقاتی است که در سال ۱۹۶۵ میلادی در شهر تهران در کشور ایران مابین کشورهای ایران، ترکیه و پاکستان برگزار شده است.
همایون بهزادی
اوگان آلتیپارمک
به دلیل نقض فنی نورافکن های ورزشگاه بازی در دقیقه ۸۵ نیمه تمام ماند و بازی تکراری در سال ۱۹۶۶ برگزار شد
۲ گل
ایران
جام خیریه انگلستان ۱۹۶۵ ، ۴۳امین رقابت سالانه مابین قهرمانان لیگ دسته اول فوتبال انگلستان و جام حذفی فوتبال انگلستان است.
این مسابقه در تاریخ ۱۴ آگوست ۱۹۶۵ مابین تیم های لیورپول و منچستر یونایتد در ورزشگاه الدترافورد منچستر برگزار شده است.
این مسابقه با نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید رسیده است.
جام ملت های آفریقا ۱۹۶۵ (انگلیسی: 1965 African Cup of Nations) پنجمین دوره از مسابقات جام ملت های آفریقا بود. این بازی ها به میزبانی کشور تونس برگزار شد.
Eustache Manglé
در این دوره مسابقات نهایی در ۲ گروه ۳ تیمی برگزار شد که تیم های اول هر گروه به مسابقه فینال راه یافتند و تیم های دوم گروه برگزارکننده بازی رده بندی برای تعیین تیم های سوم و چهارم بودند. تیم ملی فوتبال غنا در این دوره از رقابت ها به مقام قهرمانی رسید.
Tunisia progress on a شیر یا خط
هجدهمین دوره جشنواره فیلم کن در این دوره ۲۶ فیلم در مسابقه شرکت کردند که رئیس هیئت داوران اولیویا دی هاویلند بود. نخل طلا به فیلم مهارت ...و نحوه به دست آوردنش رسید.
آندره موروا
رکس هریسون
آلن رب-گریه
کنستانتین سیمونوف
ژاک لدو
این لیست نام بعضی از فیلم هاست که برای نخل طلا کاندیدا شدند
خورشیدگرفتگی ۲۳ نوامبر ۱۹۶۵ (به انگلیسی: Solar eclipse of November 23, 1965) یک خورشیدگرفتگی از نوع خورشیدگرفتگی حلقه ای است. این خورشیدگرفتگی در تاریخ ۲۳ نوامبر ۱۹۶۵ میلادی (‎۲ آذر ۱۳۴۴ خورشیدی) روی داد که زمان اوج آن، ساعت ۴:۱۴:۵۱ به وقت ساعت هماهنگ جهانی بوده است. مدت زمان و طول این خورشیدگرفتگی ۴ دقیقه و ۲ ثانیه بود.
فهرست خورشیدگرفتگی های قرن بیستم میلادی
خورشیدگرفتگی ۳۰ مه ۱۹۶۵ (به انگلیسی: Solar eclipse of May 30, 1965) یک خورشیدگرفتگی از نوع خورشیدگرفتگی کامل است. این خورشیدگرفتگی در تاریخ ۳۰ مه ۱۹۶۵ میلادی (‎۹ خرداد ۱۳۴۴ خورشیدی) روی داد که زمان اوج آن، ساعت ۲۱:۱۷:۳۱ به وقت ساعت هماهنگ جهانی بوده است. مدت زمان و طول این خورشیدگرفتگی ۵ دقیقه و ۱۵ ثانیه بود.
فهرست خورشیدگرفتگی های قرن بیستم میلادی
مسابقات دوچرخه سواری جیرو دیتالیا ۱۹۶۵؛ چهل و هشتمین دوره این مسابقات بوده است که با حضور ۱۰۰ دوچرخه سوار از ۱۵ مه تا ۶ ژوئن ۱۹۶۵ در کشور ایتالیا برگزار شده است.
فینال جام اتحادیه فوتبال انگلستان ۱۹۶۵، رقابت پایانی جام اتحادیه فوتبال انگلستان در سال ۱۹۶۵ میلادی است که مابین دو تیم باشگاه فوتبال چلسی و باشگاه فوتبال لستر سیتی برگزار شده است.
فهرست قهرمانان جام حذفی فوتبال انگلستان
جام اتحادیه فوتبال انگلستان
این مسابقه که به صورت رفت و برگشت در تاریخ های ۱۵ مارس ۱۹۶۵ و ۶ آوریل ۱۹۶۵ انجام شده است با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم باشگاه فوتبال چلسی به پایان رسید.
فینال جام باشگاه های اروپا ۱۹۶۵، رقابت پایانی جام باشگاه های اروپا در سال ۱۹۶۵ میلادی است که مابین دو تیم باشگاه فوتبال اینتر میلان و باشگاه فوتبال بنفیکا در ورزشگاه سن سیرو ، میلان برگزار شده است.
فهرست قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا
لیگ قهرمانان اروپا
این مسابقه که در تاریخ ۲۷ مه ۱۹۶۵ انجام شده است با نتیجه ۱ بر ۰ به سود تیم باشگاه فوتبال اینتر میلان به پایان رسید.
فینال جام حذفی فوتبال انگلستان ۱۹۶۵، رقابت پایانی جام حذفی فوتبال انگلستان در سال ۱۹۶۵ میلادی است که مابین دو تیم باشگاه فوتبال لیورپول و باشگاه فوتبال لیدز یونایتد در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شده است.
فهرست قهرمانان جام حذفی فوتبال انگلستان
جام حذفی فوتبال انگلیس
این مسابقه که در تاریخ ۱ مه ۱۹۶۵ انجام شده است با نتیجه ۲ بر ۱ به سود تیم باشگاه فوتبال لیورپول به پایان رسید.چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با ۱۹۶۵

۱۹۶۵ را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ۱۹۶۵   • مفهوم ۱۹۶۵   • تعریف ۱۹۶۵   • معرفی ۱۹۶۵   • ۱۹۶۵ چیست   • ۱۹۶۵ یعنی چی   • ۱۹۶۵ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ۱۹۶۵
کلمه : ۱۹۶۵
اشتباه تایپی : ۱۹۶۵
عکس ۱۹۶۵ : در گوگل


آیا معنی ۱۹۶۵ مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 95% )