انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

95 1093 100 1

۱۹۷۶

۱۹۷۶ در دانشنامه ویکی پدیا

۱۹۷۶
سال ۱۹۷۶ (هزار و نهصد و هفتاد و شش) میلادی، یکی از سال های دهه ۱۹۷۰ در سده ۲۰ میلادی بود. بر اساس تقویم گریگوری سال مذکور یک سال کبیسه با ۳۶۶ روز بود. در تقویم هجری شمسی سال ۱۹۷۶ از دی ۱۳۵۴ شروع شد و در دیماه ۱۳۵۵ خاتمه یافت.
در تقویم چینی این سال سال اژدها نام گرفته است.
اسپانیا در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ که در شهر مونترال برگزار شد، کاروان اسپانیا با ۱۰۶ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۲ مدال (۰ طلا، ۲ نقره، ۰ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، اسپانیا در ردهٔ ۳۰ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶
اسپانیا در بازی های المپیک
ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ که در مونترال کانادا برگزار شد، با ۳۹۶ ورزشکار (۲۷۸ مرد، ۱۱۸ زن) در ۱۹ رشته ورزشی شرکت نمود و موفق به کسب ۹۴ مدال (۳۴ طلا، ۳۵ نقره، ۲۵ برنز) شد که در رتبه ۳ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶
ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک
ایتالیا در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ که در شهر مونترال کانادا برگزار شد، کاروان ایتالیا با ۲۱۰ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۱۳ مدال (۲ طلا، ۷ نقره، ۴ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، ایتالیا در ردهٔ ۱۴ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶
ایتالیا در بازی های المپیک
ایران در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ که در مونترآل کانادا برگزار شد با ۸۶ ورزشکار در ۹ رشته ورزشی شرکت نمود و موفق به کسب ۲ مدال و رتبه سی وسوم در جدول مدال ها شد.
ایران در بازی های المپیک زمستانی ۱۹۷۶ با چهار ورزشکار تنها در رشته اسکی آلپاین شرکت نمود.
Official Olympic Reports
المپیک تابستانی ۱۹۷۶ (در انگلیسی: Games of the XXI Olympiad) که به طور رسمی با نام «بازی های المپیاد بیست و یکم» شناخته می شود، از ۱۷ ژوئیه تا ۱ اوت ۱۹۷۶ میلادی در شهر مونترآل در کشور کانادا و با حضور ۶٬۰۲۸ ورزشکار زن و مرد از ۹۲ کشور جهان و در ۲۱ رشته ورزشی برگزار شد.
ورزش های آبی
شیرجه (4)
شنا (26)
واترپلو (1)
^ WD: Athletes from Cameroon, Egypt, Morocco and Tunisia competed on July 18–20 before these nations withdrew from the Games.^ Note: Athletes from Guyana, Mali and Swaziland also took part in the Opening Ceremony, but later joined the Congolese-led boycott and withdrew from all competitions.
بازی های المپیک زمستانی ۱۹۷۶ (به انگلیسی: XII Olympic Winter Games) در شهر اینسبروک یکی از شهرهای کشور اتریش برگزار شد.
ویکی پدیای انگلیسی
در این دوره از بازی ها شوروی با ۱۳ طلا، ۶ نقره و ۸ برنز مقام اول این رقابت ها را به دست آورد. آلمان شرقی با ۷ طلا، ۵ نقره و ۷ برنز مقام دوم را کسب کرد و تیم آمریکا با ۳ طلا، ۳ نقره و ۱ برنز به مقام سوم رسید. تیم ایران نیز در این دوره از بازی ها حضور داشته است.
برزیل در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ که در شهر مونترال کانادا برگزار شد، کاروان برزیل با ۸۱ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۲ مدال (۰ طلا، ۰ نقره، ۲ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، برزیل در ردهٔ ۳۶ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶
برزیل در بازی های المپیک
بسکتبال در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ نام رویداد ورزش بسکتبال در بازی های المپیک تابستانی بود که در سال ۱۹۷۶ برگزار شد.
مشت زنی در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ نام رویداد ورزش مشت زنی در بازی های المپیک تابستانی بود که در سال ۱۹۷۶ برگزار شد. این مسابقات از یازده بخش تشکیل شده بود که در مونترال، ایالت کبک، کانادا برگزار شد.چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با ۱۹۷۶

۱۹۷۶ در جدول کلمات

فیلم برنده اسکار ۱۹۷۶ میلادی
راکی

۱۹۷۶ را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ۱۹۷۶   • مفهوم ۱۹۷۶   • تعریف ۱۹۷۶   • معرفی ۱۹۷۶   • ۱۹۷۶ چیست   • ۱۹۷۶ یعنی چی   • ۱۹۷۶ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ۱۹۷۶
کلمه : ۱۹۷۶
اشتباه تایپی : ۱۹۷۶
عکس ۱۹۷۶ : در گوگل


آیا معنی ۱۹۷۶ مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 95% )